چسب دوطرفه شیشه ای ت.ا.ت (5cm*25m)

ویژگی های محصول
فروشنده : جوان ارتباط گلستان ،گرگان
آماده ارسال
۲۸۰,۰۰۰  تومان


نقد و بررسی اجمالی

نام محصول : چسب دوطرفه شیشه ای ت ا ت 5سانت در 25متر

جنس: پی وی سی

سایز هر رول : عرض 5سانتی متر در طول 25 متر

وزن محصول : حدودا 300گرم 

برند : ت.ا.ت

نحوه فروش و عرضه : بصورت رول

ضخامت : از 70 میکرون

 

مشخصات اصلی چسب دوطرفه شیشه ای ت ا ت 5سانت در 25متر:
 چسب دوطرفه شیشه ای ت ا ت 5سانت در 25متر ضد آب و قابل شست و شو، مقاوم در شرایط جوی متفاوت می باشند. این چسب ها پس از استفاده به سرعت عمل میکنند، به سطح زیرین خود آسیب نمیرسانند ، پس از چسباندن دوسطح به یکدیگر قابل مشاهده نیستند و سطح استقامت زیادی دارند. همچنین چسب های دوطرفه بدون بو و یا گاز هستند و هیچ ضرری در زمان استفاده برای سلامتی انسان ندارند.
 
موارد استفاده چسب دوطرفه شیشه ای 5سانت در 25متر:
 چسب های دوطرفه شیشه ای ت ا ت  5سانت در 25متر قابل استفاده در صنایع بزرگ مانند خودروسازی، هواپیماسازی، ساخت تجهیزات پزشکی، تولید اسباب بازی می باشند و همچنینی در منزل برای نصب قاب عکس، وسایل تزئینی ، چسباندن فرش و موکت به زمین نیز کاربرد دارند. در صنعت عکاسی و تولید عکس برروی شاسی و تولید آلبوم نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

مزایای استفاده از چسب دوطرفه شیشه ای ت ا ت 5سانت در 25متر:
1.    چسب های دوطرفه بعد از استفاده به سرعت اثر خود را برجای میگذارند و خیلی سریع میچسبند و برخلاف چسب های مایع نیازی به زمان برای اعمال ندارند.
2.     انجام پروژه ها با استفاده از چسب دوطرفه بدون برجای گذاشتن کثیفی و به هم ریختگی در محیط انجام میپذیرند.
3.    پس از اعمال اصلا قابل مشاهده نیستند و ظاهر دو سطح به هم چسبیده را کثیف نمیکنند.
4.    برخلاف چسب های مایع پس از استفاده برروی موادی مانند جنس های فومی باعث خوردگی و از بین رفتن سطوح نمیشود.
5.    این چسب ها بسیار انعطاف پذیر هستند و همین موضوع باعث مونتاژ آسان و استفاده راحت تر از آنها گردیده است.
6.    چسب های دوطرفه مقاوم در مقابل آب و هوا هستند به همین دلیل قدرت تحمل بیشتری نسبت به چسب های دیگر دارند زیرا شل نمیشوند و چسبندگی خودرا از دست نمیدهند و همین امر باعث افزایش ثبات دو سطح برروی یکدیگر میشود.
7.    کاملا بدون بو و عاری از مضرات ناشی از استفاده از چسب های مایع می باشند.
کاربرد چسب دوطرفه شیشه ای ت ا ت  5سانت در 25متر:
چسب های دوطرفه در صنایع گوناگون کاربرد دارند از قبیل صنایع خودرو سازی، تولید لوازم الکترونیکی، هواپیماسازی سازی ، تولید اسباب بازی، تولید تجهیزات پزشکی، صنایع چاپ و بسته بندی . همچنین این چسب ها در کسب و کارهای کوچک تر نیز کاربرد دارند به طور مثال در آتلیه های عکاسی جهت ساخت عکس برروی شاسی های چوبی، ساخت انواع و اقسام وسایل تزئینی کوچک،نصب وسایل تزئینی در منزل ، به علاوه جهت ثابت کردن فرش و موکت در خانه، استفاده در پاکت های نامه، بسته بندی کادو نیز استفاده میشوند.
 
نحوه استفاده از چسب های دوطرفه:
ابتدا سطوحی که قرار است به وسیله چسب های دوطرفه به هم بچسبانید را به طور کامل تمیز و عاری از هرگونه آلودگی کنید. سپس به وسیله متر یا خط کش اندازه دقیق سطح مورد نظر را اندازه گیری نمائید.به وسیله قیچی یا کاتر به مقدار کافی چسب دوطرفه خود را برش دهید.به آرامی یکی از لایه های محافظ را جدا کرده و چسب را در جای مورد نظر بچسبانید ،پس از آن لایه محافظ رویی را جدا کرده و سطح یا جسم دوم خود را بچسبانید و کمی با دست بر روی آن فشار بیاورید.

 مشخصات فنیدیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط