درباره ما

مجموعه جوان ارتباط فعالیت خود را از سال 1391 در زمینه برق و تاسیسات هوشمند سازی ساختمان آغاز نمود . با گذر زمان و پی بردن به نیاز بازار به خصوص در زمینه تابلو سازی ، این مجموعه بر آن شد تا فعالیت خود را در این زمینه گسترش داده و بتواند نیاز همکاران محترم تابلو ساز را به بهترین شکل ممکن برطرف نماید.

مجموعه جوان ارتباط تلاش دارد تا محصولات خود را با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب در کمترین زمان به دست مشتریان خود برساند.

با توجه به اینکه یکی از فعالیت های اصلی این مجموعه فروش و عرضه مستقیم ملزومات تابلو سازی از جمله انواع تابلو ال ای دی ثابت ، تابلو چلنیوم ، تابلو روان و ادوات نورپردازی می باشد ، با بررسی تخصصی برندهای موجود در بازار اقدام به تامین محصولاتی که از جدیدترین تکنولوژی در طراحی و تولید بهره برده اند نموده ایم.

در همین زمینه در سال 1395 همکاری خود را با گروه بازرگانی جم پایا که یکی از برترین برندهای موجود در زمینه ملزومات تابلو چلنیوم در بازار ایران می باشد آغاز کرده و موفق به دریافت نمایندگی رسمی و انحصاری این مجموعه شدیم .

با توجه به گستره فعالیت خود در سالهای جاری موفق به دریافت نمایندگی رسمی از دیگر برندهای معتبر در زمینه ملزومات تابلو سازی از جمله گروه بازرگانی مرداس ( در زمینه پخش و عرضه مستقیم ال ای دی اُوال) و همچنین شرکت کیش لایت (در زمینه عرضه لامپ های لاسوگاسی) شده ایم که موجب تمایز مجموعه جوان ارتباط نسبت به سایر شرکت های فعال در این زمینه گردیده است.