پلکسی سبز کد 617

ویژگی های محصول
فروشنده : جوان ارتباط گلستان ،گرگان
آماده ارسال
تماس بگیرید


نقد و بررسی اجمالی

پلکسی سبز کد 617 : انتخاب ورق پلکسی گلاس سبز برای ساخت و طراحی قفسه های جذاب در ویترین ها بهترین گزینه خواهد بود. این ورق پلکسی برای طراحی کردن ماکت های گوناگون نیز به کار گرفته می شود. رنگ سبز ورق پلکسی گلاس در ساخت مدرن ترین پارتیشن ها بسیار کاربردی می باشد.

کسانی که در زمینه طراحی و ساخت تابلو فعالیت دارند پلکسی گلاس سبز را برای حروف برجسته چلینیوم مورد استفاده قرار می دهند. به کار بردن پلکسی گلاس سبز برای ساخت انواع تندیس های مختلف یکی دیگر از کاربردهای آن به حساب می آید.
به خاطر داشته باشید که پلکسی گلاس سبز به دلیل اینکه دارای جذابیت و زیبایی چشمگیر می باشد در دکوراسیون و تبلیغات کاربردهای بسیار زیادی دارد. امروزه از پلکسی گلاس سبز جهت ساختن تابلوهای راهنمای طبقات، لوازم دکوری و تزئینی به طور فراوان استفاده می گردد. .
به کار گرفتن رنگ سبز ورق پلکسی گلاس در تولیدات لیزری و نمایشگرها و ساخت علائم هشدار دهنده را می توان یکی دیگر از کاربردهای این کالا محسوب کرد.
از ورق پلکسی گلاس سبز برای طراحی و ساخت باکس ها و استندهای گل و تبلیغاتی شیک و جذاب با کاربردهای گوناگون استفاده می شود. رنگ سبز ورق پلکسی گلاس در ساخت مدرن ترین پارتیشن ها بسیار کاربردی می باشد.

پلکسی سبز یکی از انواع رنگ های بسیار جذاب و زیبا ورق پلکسی گلاس می باشد که در میان مصرف کنندگان طرفداران زیادی دارد. شما می توانید این پلکسی را در ابعاد 122* 183 در تمام بازارهای کشور پیدا نمایید.

همچنین این رنگ پلکسی اکثرا در ضخامت 2 و 2.8 موجود بوده که با نام پلکسی 3 میل نیز به فروش می رسد. اگرچه اندازه های ذکر شده متداول ترین ابعاد و ضخامت هستند اما مشتریان و خریداران محترم می توانند پلکسی گلاس سبز را در ابعاد کوچکتر نیز تهیه و خریداری کنند.  خوب است بدانید که در میان طیف رنگی سبز، بیشترین فروش مربوط به کد 617 در کالیته های رایج به رنگ سبز پلکسی تعلق گرفته است.

 مشخصات فنیدیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط