پلکسی زرد کد 235

ویژگی های محصول
فروشنده : جوان ارتباط گلستان ،گرگان
آماده ارسال
تماس بگیرید


نقد و بررسی اجمالی

پلکسی زرد کد 235 : یکی از پرفروشترین محصولاتی که مشتریان زیادی دارد، ورق‌های پلکسی زرد است. این محصول معمولا در کارهای تزئینی و یا ساخت تابلو مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برندهای مختلف که محصولات پلکسی عرضه می‌کنند برای معرفی بهتر و شناسایی راحت‌تر محصولات از سیستم کدینگ استفاده می‌کنند.انجام این کار سبب می‌شود که مشتریان نیز راحتتر بتوانند رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایند.  ورق پلکسی گلاس با نام علمی پلی متیل متا کریلات و همچنین نام های دیگری مانند طلق شفاف و اکریلیک نیز شناخته می شود از جمله ترموپلاستیک‌های شفاف و کم‌ وزنی است که می‌توانند جایگزین خوبی برای شیشه باشد و همچنین به دلیل قابلیت لیزر کاری و وزن بسیار پایین می توان از آن در بسیاری از مصارف تزئینی استفاده کرد. به طور کلی پلکسی یک ورق پلاستیک مانند نسبتا خشک بوده که امروزه کاربرد های فراوانی در صنایع تابلو سازی پیدا کرده است. پلکسی به صورت ورق‌های تخت در ابعاد مختلف تولید می‌شود؛ این ورق‌ها جنس تقریبا خشکی دارند و ممکن است در فشار بالا شکننده شوند، اما به دلیل مقاومت بالای آن به راحتی این کار میسر نخواهد بود.

برند های معروف تولید کننده پلکسی گلاس کدامند ؟

  برند یرچانگ ، یرلانگ ، چوچن و به طور کلی برند های تایوانی و ژاپنی از بهترین مارک تولید کننده پلکسی گلاس می باشند.

البته یادآوری می‌شود که عرضه کننده‌های مختلف از کدهای مختلفی برای محصولات خود استفاده می‌کنند و یک محصول در فروشگاه های مختلف دارای کدهای متفاوتی می‌باشد.
پلکسی‌ها ی زرد به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات پلکسی در معماری داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.با توجه به ویژگی‌های موجود در جنس پلکسی و رنگ پرکاربرد آن در برخی از هدایای تبلیغاتی و گیفتها از پلکسی زرد به صورت مکرر استفاده می‌شود.

معمولا ورق‌های پلکسی زرد را میتوان از دو طریق برش زد.

در روش اول برش به وسیله کاترهای مخصوص انجام می‌شود که در این روش این امکان وجود دارد که برش ها خیلی دقیق نباشند و لبه های برش خیلی صاف و تمیز نباشد.

در روش دیگر برش از طریق لیزر انجام می‌شود که در این روش، اندازه های برش بسیار دقیق تر بوده و لبه های کار نیز صیقل یافته هستند.مشخصات فنیدیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط