پلکسی بنفش کد 377

ویژگی های محصول
فروشنده : جوان ارتباط گلستان ،گرگان
آماده ارسال
تماس بگیرید


نقد و بررسی اجمالی

پلکسی بنفش کد 377 : ورق های پلکسی رنگی در دو نوع شفاف و مات وجود دارند، بعضی نور را از خود عبور می دهند، و بعضی به طور کلی نور را از خود عبور نمی دهند. ورق های رنگی کاربرد و محبوبیت بیشتری در ساخت تابلو پلکسی دارند چرا که نور را از خود عبور می دهند ولی طرف دیگر طلق دیده نمیشود. با توجه به تنوع بالای رنگ و قابلیت برش طرح های منحنی توسط دستگاه می توان خلاقیت زیادی برای ساخت انواع تابلو پلکسی از نور و رنگ در یک فضا انجام داد.در زمان قدیم از تابلو های نئون پلاستیک به جای تابلو پلکسی استفاده می شد. اما به دلیل مقاومت پایین پلاستیک در مقابل نور خورشید و تغییر فرم دهی در مقابل گرما، با ورق های پلکسی گلاس که تمام معایب پلاستیک از آن حذف شده بود جایگزین شد.

تابلو مغازه بعنوان یک ابزار تبلیغاتی حیاتی است ، بنابراین مطمئن شوید که بهترین رنگ ها را برای تابلوهای تبلیغاتی انتخاب کنید تا بیشترین تأثیر را بر روی مشتریان خود داشته باشید.

پلکسی بنفش یکی از انتخاب های مناسب برای زیباتر کردن تابلوی مورد نظر شما خواهد بود.  پلکسی بنفش به واسطه جلوه خاصی که دارد، محصولی جذاب و پرطرفدار است که رنگ بنفش بی نظیر آن باعث شده تا در صنعت تابلو سازی کاربرد فراوانی داشته باشد.

در جهان مد امروز، تمایل انسان به زیبایی و استفاده از رنگ های خاص در زیباسازی بیشتر شده و همین امر استفاده از شیشه و محصولاتی مانند آن را بیش از پیش نموده است. اما از آنجایی که حفظ و مراقبت سلامت و نگهداری شیشه بسیار سخت و حساس است و این محصول بسیار شکننده بوده و انعطاف پذیری ندارد، استفاده از پلکسی هایی مانند پلکسی بنفش جای خود را باز نمود.

پلکسی بنفش با وجود مقاومت و سختی خاصی که دارد، بسیار سبک بوده و انعطاف پذیری مطلوبی نیز دارد. در نتیجه این محصول به یکی از پرطرفدارترین متریال در زیباسازی تابلوهای تبلیغاتی تبدیل شد. ابعاد استاندارد ورق‌های پلکسی گلاس 183×122است که این ابعاد برای مصارف خاص قابل تغییر خواهد بود. برای راحتی مصرف‌کنندگان و جلوگیری از آسیب رسیدن به پلکسی گلاس قبل از توزیع روی آن را با لایه‌ای از کاغذ می‌پوشانند و بعد از تحویل به راحتی کاغذ برچسبی روی آن جدا خواهد شد.

برند های معروف تولید کننده پلکسی گلاس کدامند ؟

  برند یرچانگ ، یرلانگ ، چوچن و به طور کلی برند های تایوانی و ژاپنی از بهترین مارک تولید کننده پلکسی گلاس می باشند.

 مشخصات فنیدیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط