فلاشر 8 کانال افکت دار

ویژگی های محصول
  • تعداد کانال : 8
  • ولتاژ : 12 ولت
  • حداکثر جریان هر کانال : 10آمپر
  • قابلیت تنظیم شدت نور : دارد
  • قابلیت تنظیم سرعت : دارد
فروشنده : جوان ارتباط گلستان ،گرگان
آماده ارسال
تماس بگیرید


نقد و بررسی اجمالی

فلاشر 8 کانال افکت دار : فلاشر ها یک برد الکترونیکی هستند که جهت ایجاد فلش و یا ایجاد رقص نور و افکت بر روی ال ای دی ها استفاده می شود . بیشترین کاربرد آن در ساخت تابلو ال ای دی ثابت است . اجزای تشکیل دهنده یک فلاشر شامل مدار سوییچ ، مدار ایجاد فلش یا رقص نور ، مدار تغذیه می باشد .

یک فلاشر حرفه ای باید از قطعات با کیفت ساخته شده باشد . در طراحی سخت افزار آن به جریان ها دقت شود . امکانات کاملی داشته باشد و همه این ها در یک قاب محافظ قرار گیرند . تا علاوه بر اینکه فلاشر را از اتصالی و خرابی محافظت کند . جنبه یک محصول واقعی و تجاری به آن بدهد .

کاربرد فلاشر ها

از فلاشر بیشتر در ساخت تابلو های ال ای دی استفاده می شود . چون باعث افزایش عمر ال ای دی های آن می شود . و جلب توجه تابلو ال ای دی رابیشتر می کند . فلاشر ها معمولا دارای افکت‌ها ، بازی‌ها و یا ویژگی‌های مختلف و متفاوتی هستند .

کاربرد دیگر فلاشر در اجرای نور ارایی است . نور آرایی یا نور پردازی مجالس و مهمانی ها بسیار طرف دار دارد . با استفاده از فلاشر در نور پردازی های خود جلوه بسیار زیبا تری به آن می دهید .

فلاشرها بر اساس تعداد نوشتها،اشکال،لوگو یک تابلو ال ای دی ثابت تولید و ساخته می شوند. بعنوان مثال اگر تابلو ال ای دی ثابت شامل هشت متن باشد برای چشمک زدن هر متن تابلو باید از یک کانال فلاشر استفاده کرد که در واقع برای تابلویی که دارای هشت متن باشد باید فلاشر 8 کانال رو برای این تابلو انتخاب کنید.

نحوه استفاده فنی و مونتاژ این فلاشرها به شرح زیر می باشد:

ال ای دی ها را با توجه به ساختار مورد نظر خود بر اساس ولتاژ 12 ولت سری یا موازی میکنیم.
سپس به جای اتصال مستقیم آدابتور یا سوئیچینگ به ال ای دی ها ، خروجی 12 ولت آدابتور یا سوئیچینگ پاور را به ورودی ولتاژ فلاشر ال ای دی وصل می کنیم.
در تابلوی ثابت ال ای دی خود ، بخشهای مورد نظر را مشخص کرده و برای هر بخش سیم مثبت و منفی آنها را جداسازی میکنیم.
سپس بر اساس نوع فلاشر ال ای دی ، سیم های مثبت یا منفی ( و یا هردو ) در هر بخش را به کانال ورودی مربوطه در فلاشر ال ای دی وصل می کنیم.

بعضی از فلاشرها برای سیم منفی تمامی بخشها یک ورودی مشترک در نظر میگیرند و تنها کافی است سیم های مثبت ، جدا جدا به کانال های فلاشر وصل شوند.
بعضی دیگر از فلاشرها هم برای سیم مثبت تمامی بخشها یک ورودی مشترک در نظر میگیرند و تنها کافی است سیم های منفی ، جدا جدا به کانال های فلاشر وصل شوند.
و در نهایت بعضی دیگر از فلاشرها ، برای هر کانال ورودی مثبت و منفی جداگانه در نظر میگیرند که کافی است هر دو سیم مثبت و منفی از هر کدام از بخشهای تابلو به این ورودی ها مثبت و منفی کانال های فلاشر وصل شوند.مشخصات فنی

تخصصی

قابلیت تنظیم سرعت : دارد
قابلیت تنظیم شدت نور : دارد
حداکثر جریان هر کانال : 10آمپر
ولتاژ : 12 ولت
تعداد کانال : 8


دیدگاه

دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :


برچسب ها

محصولات مرتبط